Predstavenie lietadla

Viper SD4 - sprievodca Vašich snov

Priestranná kabína, moderný a ergonomický interiér s atraktívnym dizajnom, doplnený špičkovou avionikou... Celokovový „superšportiak“ je toho hmatateľným dôkazom. Pozývame Vás na virtuálnu prehliadku jedinečného stroja, ultraľahkého lietadla Viper SD4...

Širšej verejnosti bol prvý krát predstavený na výstave Aero Friedrichshafen v roku 2007. Od tej doby si našiel na Slovensku a v zahraničí nesmierne veľa priaznivcov a jeho letové vlastnosti oceňuje množstvo spokojných majiteľov a prevádzkovateľov po celom svete. Svoje dôležité postavenie medzi ultraľahkými lietadlami dokazuje nielen svojimi kvalitatívnymi vlastnosťami, ale aj vynikajúcim dizajnom a pôsobivým celkovým vzhľadom.

Preto sme veľmi hrdí, že sa o toto naše „dielo“ môžeme podeliť s Vami, našimi obchodnými partnermi, ale aj so širokou verejnosťou na mnohých veľtrhoch a výstavách, blogoch, článkoch či diskusiách. Len tak môžeme byť blízko Vašim návrhom a podnetom, ktoré sú pre nás vzácnym stimulom, aby sme prinášali vždy iba produkt špičkovej kvality, pôsobivej konštrukcie a elegantného vzhľadu, ktorý však bude spĺňať aj tie najnáročnejšie kvalitatívne kritériá.

 

up