Referencie

Donald Nelson ( USA )

Som ohromený letovými vlastnosťami a vynikajúcim remeselným spracovaním lietadla Viper SD4." Vyzerá doslova ako športové auto so skvelým výkonom vynikajúcim ovládanim. Je veľmi šikovné, jednoduché a spoľahlivé v kombinácii s motorom Rotax!

Don Lau (Surinam)

Viper ma udivuje zakaždým, keď letím. Jeho výkony a letová stabilita prekračujú hranice pre lietadlá kategórie LSA. S lietadlom Viper SD4 sa letí veľmi jednoducho ale je tiež veľmi bezpečne. Toto lietadlo vrelo odporúčam hlavne z dôvodu nízkej údržby a prevádzkových a palivových nákladov, jeho stability a samozrejme bezpečnosti!

Roy Visona (Taliansko)

Viper SD4 je krásne a elegantné lietadlo, ktoré sa výborne správa aj pri dlhom lete a pri rôznych rýchlostiach. Viper ponúka kombináciu moderných technológií a zábavy pre pilotov, je však skvelé lietadlo aj pre letecké školy a výcvik nových pilotov

Michael Böhme (Nemecko)

Viper vnímam ako veľmi šikovné lietadlo s vysokou kvalitou. Potvrdzujem, že sa vyznačuje vynikajúcou stabilitou a silnou pevnosťou. Letové vlastnosti sú skvelé a mimochodom, už teraz sa teším na čas strávený vo vzduchu s mojím lietadlom Viper SD4.

Ewan Wilson (Nový Zéland)

Viper umožňuje robiť krátke pristátia aj na náročných pristávacích plochách, charakteristické pre Nový Zéland. Získal som spätnú väzbu od pilotov, ktorá je absolútne pozitívna. Vysoko vyzdvihujú stabilitu, nízku spotrebu paliva a pohodlie počas letu.

Wiliam Harasym (USA)

Veľmi lahodné a krásne lietadlo. Prajem si, aby som v budúcnosti vlastnil právae toto lietadlo. Dobrá práca, nech to tak pokračuje aj naďalej.

Majo Oravec (Slovenská republika)

Ideme go-around a štandardným okruhom ukončujeme predvádzací let. Pristátie je už iba banalita. Viper poslušne poslúcha na každý jeden pohyb riadiacej páky. Veľmi príjemne strávená hodina vo vzduchu ubehla neskutočne rýchlo. Na svedomí to mali letové vlastnosti Vipra, pri ktorých lietadlo reagovalo razantne, presne a dynamicky. Celé to umocnil pocit bezpečia, ale aj pohľad na krásny kraj Šariš rozprestierajúci sa pod nami.

Radek Ligurský (Česká republika)

Po mojej príjemnej osobnej skúsenosti by som lietanie na lietadle Viper odporučil každému, kto si chce lietanie užiť, kto si chce pohodlne zalietať, kochať sa nad moderným vybavením a utešeným dizajnom lietadla. Pre cestovanie, rekreačné i športové ietanie je Viper SD-4 ideálnym riešením, ktoré ocenia i nároční a vášniví piloti či fanúšikovia lietania.

Lennart Arvidson (Švédsko)

Viper je skvelé lietadlo. Vynikajúci dizajn s veľmi precíznou výrobou. Perfektný prostriedok do leteckých škôl a aeroklubov. Som hrdý, že môžem byť obchodným zástupcom spoločnosti TomarkAero.

Ján Pjatak (USA)

Viper SD4 LSA sa vyznačuje dostatkom priestoru aj pre dvoch viac objemnejších dospelých ľudí. Lietadlo Viper SD4 je ideálny aj pre americký trh LSA a spĺňa požiadavky organizácie FAA

Miroslav Rakušan (Česká republika)

Stará poučka hovorí: Ako lietadlo vyzerá, tak aj lieta. V prípade lietadla Viper toto platí na 110 %. Kabina sa odklápa dozadu, nastupovanie je tiež veľmi pohodlné. Prístrojový panel, v našom prípade „Glasskokpit“ so záložnými analogovými prístrojmi, je veľmi priehľadný. Výrobca lietadla ponúka rôzne varianty a úrovne avioniky, každý si príde na svoje.

 

 

up